Darmowa dostawa od 249 zł — Szybka wysyłka 1-4 dni robocze — Zwrot towaru do 14 dni
Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 667 687 277 lub sklep@muszlove.pl
  • 0
  • 0

O nas

Parę słów o naszym sklepie

Muszlove.pl to mały butik internetowy. Jesteśmy odpowiedzią na potrzebę zebrania w jednym miejscu odzieży modnej i na czasie. Lubimy niewymuszony styl, który podkreśla urodę naszych klientek. Chcemy abyś w naszych ciuchach czuła się swobodna i pewna siebie.

Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie z naszych usług. Niezależnie od tego czy chcesz kupić jedną bluzkę, czy kilka zestawów odzieży - obsłużymy Cię najlepiej jak potrafimy. Zamówione przez Ciebie ubrania zostaną niezwłocznie wysłane. Przesyłka, którą od nas otrzymasz będzie nie tylko paczką, będzie osobnym doświadczeniem, a rozpakowanie ciuchów przyjemnością.

Zależy nam na tym, aby oprócz wysokiej jakości, nasze ubrania miały również świetny design, dzięki czemu zostaną w Twojej szafie na dłużej.


Nasza odzież jest produkowana przede wszystkim w Polsce, ale znajdziesz u nas również ubrania z innych krajów europejskich. Oprócz pochodzenia ubrań, bardzo cenimy jakość ich wykonania oraz skład. Dążymy do tego, aby móc oferować Wam dobry skład ciuchów w przystępnej cenie. Lubimy również równowagę środowiskową, dlatego robimy wszystko, aby materiały, których używamy do pakowania nadawały się do recyklingu i nie zawierały plastiku.

Wizyta w naszym sklepie internetowym ma być dla Ciebie doświadczeniem przyjemnym. Chcemy abyś mogła się poruszać po naszych stronach swobodnie i intuicyjnie, dlatego jeżeli według Ciebie coś nie działa tak jak powinno, albo mogłoby działać przyjemniej - będziemy bardzo wdzięczni za taką informację poprzez formularz kontaktowy. Zmienimy się dla Ciebie!

Koniecznie sprawdź co znajduje się w Nowościach - nie jesteśmy dużym butikiem, dlatego chcemy Cię zaskoczyć. Właśnie po to powstały Kampanie. Znajdziesz tam nie tylko ubrania, ale kompletne stylizacje z pasującymi do siebie dodatkami.

Masz do nas jakieś pytania? Skontaktuj się z nami - odpowiemy na wszystkie wiadomości!

Udanych zakupów!

Muszlove.pl